Výšivky a nažehlovačky

Nabízím Vám své služby v oblasti malosériových výšivek a nažehlovaček. Je možno vybrat motivy zabudované v paměti vyšívacího stroje (v sekci Služby, Motivy výšivek, Ostatní - mix) nebo vybrat z velkého množství motivů v sekci Služby, Motivy výšivek. Při tvoření výšivky potřebuji oděv, který chcete ozdobit. Pro nažehlovačku oděv nepotřebuji, vybraný motiv však musí být pevně ohraničen.

Je možné také vytvořit motiv k vyšití na základě Vašeho konkrétního obrázku a podkladu v bmp. či jpg. Vytvoření motivu dle vašeho návrhu je náročné na zpracování ve vyšívacím programu a posléze při nastavení všech detailů pro vyšití. Proto je tato příprava účtována navíc jednorázově v hodnotě 300 – 800,- Kč dle velikosti a náročnosti výšivky (max.velikost motivu 20x23cm), plus cena za kus výšivky.

 

Termíny zhotovení výšivky se liší dle složitosti a množství. V případě výběru z již hotových motivů výšivek je to cca týden (plus doba přepravy Českou poštou), při zpracování nového motivu je nutno dobu dohodnout individuálně, může trvat i několik týdnů.

 

Pro cenovou kalkulaci výšivky mne prosím kontaktujte se specifikací požadavku, pro vlastní motivy přiložte obrázek potenciální výšivky.

 

Výšivky

Výšivka je vyšita přímo do oděvu.

 

Náažehlovačky

Nažehlovačky jsou jednotlivý předpřipravený kus, který se nažehlí na oděv. Motiv musí být orámován.

 

 

Orientační ceník:

typ

cena*

ukázka

malá cca 5cm š. - jednoduchá

40,-

 

malá cca 5cm š. - složitá

55,-

 

střední cca 10cm š.- jednoduchá

70,-

 

střední cca 10cm š.- složitá

80,-

 

velká cca 20cm š. - jednoduchá

120,-

 

velká cca 20cm š. - složitá

150,-